| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 79 cm |
| Verpakking breedte | 55.50 cm |
| Verpakking hoogte | 78 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9.50 kg |
| EAN | 4007923663158 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Verpakkingsinhoud | Stoelkussen Kruisriempje 5-punts harnas Kinderstoel Voorbeugel Eetblad Wielen |
| Kleur | Zand |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 90 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 90 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Afveegbaar met een vochtige doek |
| Inklapbaar |
|---|