| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 42 cm |
| Verpakking breedte | 266 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 505 mm |
| EAN | 7040356190096 |
|---|
| Kleur | Terracotta |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|