Met het Stokke® Tripp Trapp® Classic Kussen Birds Blue geef je een persoonlijke 'touch' aan jouw Tripp Trapp® kinderstoel. Dit kussen biedt extra veiligheid, comfort en ondersteuning aan je kindje in de Stokke® Tripp Trapp® kinderstoel. Het kussen is verkrijgbaar in diverse designs zodat er altijd wel eentje is die perfect past bij de kleur van jouw Stokke® Tripp Trapp® kinderstoel en het interieur van je woon- of kinderkamer.
| Product breedte | 21 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.188 kg |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| Verpakking breedte | 23.2 cm |
| Verpakking hoogte | 8.2 cm |
| Verpakking lengte | 28.3 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.33 kg |
| EAN | 7040351003711 |
|---|
| Kleur | multi |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|