| Verpakking breedte | 212 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| Verpakkingsgewicht | 301 g |
| EAN | 7040351003704 |
|---|
| Kleur | Star Silver |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|