| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.188 kg |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 221 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Verpakkingsgewicht | 301 g |
| EAN | 7040356190072 |
|---|
| Kleur | Mickey Signature |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|