| Verpakking breedte | 21.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8.80 cm |
| Verpakking lengte | 28.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 7040355522041 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Stokke® Clikk™ Kussen Nordic Grey |
| Kleur | Blueberry Boat |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0.5 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | wasbaar in wasmachine op 40°C |
| Inklapbaar |
|---|