Het Stokke® Clikk™ Kussen is speciaal ontwikkeld voor de Stokke® Clikk™ Kinderstoel. Het kussentje met coating is comfortabel, hygiënisch en makkelijk schoon te maken. Daarnaast is hij omkeerbaar en monteer je hem eenvoudig op de kinderstoel. Het Stokke® Clikk™ Kussen heeft de volgende kenmerken:
Stokke Clikk Cushion
| Product breedte | 28 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| EAN | 7040355522010 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Stokke® Clikk™ Kussen Nordic Grey |
| Kleur | Soft Grey Sprinkles |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0.5 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | wasbaar in wasmachine op 40°C |
| Inklapbaar |
|---|