Deze 360° oefenbeker is ideaal om spelenderwijs te leren drinken en over te gaan naar drinken vanuit een open beker. De siliconen omranding zorgt ervoor dat er enkel vloeistof uit de beker komt, wanneer je kleintje de zuig- en drinkbeweging maakt. Dit voorkomt dus het onnodige geknoei dat er anders aan te pas zou komen.
• Schattig design
• Met handvaten en afsluitdop
• Antilek
• Inhoud 240ml
• Vaatwasserbestendig
| Verpakking breedte | 13.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8.80 cm |
| Verpakking lengte | 19.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| EAN | 5407010493665 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Antilekbeker met handgrepen en deksel |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Fabrikant Naam | Bo Jungle |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Antilekbeker |
| Inhoud | 240 ml |
|---|