Met deze knappe fruit feeder kan uw kleintje naar hartelust en vooral veilig proeven van allerlei lekkernijen. Snijd groenten en/of fruit in kleine stukjes en plaats deze in het daartoe behorende opzetstuk of netje. Zo ontdekken ze nieuwe smaken zonder verstikkingsgevaar. Dankzij het handige deksel, kan je de fruit feeder nadien zonder geknoei opbergen.
• 3 opzetstukken
• 1 netje
• Vaatwasserbestendig
• BPA vrij
| Verpakking breedte | 12.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 22.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| EAN | 5407010493573 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Grignoteuse |
| Kleur | Terracotta |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 maand |
|---|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 6 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Met veiligheidsring | |
|---|---|
| Type fopspeen | Fruitspeen |
| Vrije luchttoevoer |