| Verpakking breedte | 8.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.70 cm |
| Verpakking lengte | 14.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| EAN | 5010415334404 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 x Tommee Tippee natuurlijk aanvoelende fopspeen |
| Kleur | wit, blauw |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |