| Verpakking breedte | 7.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.20 cm |
| Verpakking lengte | 8.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| EAN | 8711736998807 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Difrax Fopspeen Natural - Remi |
| Kleur | blauw |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |