| Product hoogte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 37.70 cm |
| Verpakking hoogte | 13.70 cm |
| Verpakking lengte | 59.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.26 kg |
| EAN | 1703737006008 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Verstelbare rugleuning |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
|---|---|
| Accu/batterij model | C-cell |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij code | LR14 |
| Inklapbaar |
|---|