LIONELO Ralf 2in1 Babyschommel + wieg, bediening metbehulp van een afstandsbediening, 12 geprogrammeerde melodieën, een schommelrichting, 5 schommelsnelheden, vergrendeling, rugleuningverstelling, timer, stille werking
Deze Lionelo Ralf schommelwiegje kan door een baby gebruikt wordne vanaf de geboorte tot dat de baby 9 kg weegt of wanneer de baby zelfstandig gaat zitten. Het product heeft automatische bewegingsmelder. Dit betekent dat hij de schommelmodus activeert wanneer hij de beweging van de baby detecteert.
De Lionelo Ralf schommelwieg heeft een blokkade waardoor je hem eenvoudig van een schommel in een wiegje kan veranderen. De baby kan in een liggen of halfliggend positite blijven omdat dit product de mogleijk heeft om de rugleuning 2-traps te verstellen.
Met de ingebouwde timer kan je een van de drie schmmeltijden kiezen - 8, 15 of 30 minuten.
De bekleing is eenvoudig te verwijderen en te wassen, zo weet je zeker dat de ruimte rondom je kindje altijd schoon en fris is.
Afneembare, roterende hoofdband met 2 speeltjes zal met succes voor jouw kind zorgen wanneer je een moment voor jezelf hebt.
| Product hoogte | 82 cm |
|---|---|
| Product lengte | 65 cm |
| Verpakking breedte | 51.40 cm |
| Verpakking hoogte | 19.60 cm |
| Verpakking lengte | 54.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.01 kg |
| EAN | 5903771704618 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | schommel kussen hoofdband 2 speeltjes USB-kabel (lengte 1,2 m) gebruiksaanwijzing |
| Kleur | Grey Graphite |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Verstelbare rugleuning |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
|---|---|
| Accu/batterij model | AAA |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
|---|
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
|---|
| Inklapbaar |
|---|