| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 50 g |
| Product hoogte | 37 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 37 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
| EAN | 5604415067396 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Inlay (kussentje) t.b.v. Bobike Mini Exclusive kinderzitje / fietsstoeltje |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|