| Product hoogte | 10 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 171 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 631 g |
| EAN | 5604415065149 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Montagekader |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|