Het Thule RideAlong Lite 2 fietsstoeltje in donkergrijs biedt veilige en comfortabele ritten voor uw kind. Dankzij het snelle montagesysteem is het stoeltje in een handomdraai op de fiets bevestigd en compatibel met diverse framevormen. Het DualBeam schokabsorptiesysteem minimaliseert trillingen voor een soepelere rit, zelfs op oneffen terrein. Voldoet aan de nieuwste veiligheidsnormen.
**Belangrijkste kenmerken:**
* Snelmontagesysteem voor eenvoudige installatie.
* Compatibel met ronde (28-40 mm) en ovale (max. 40x55 mm) fietsframes.
* 3-punts veiligheidsgordels met kindveilige sluiting.
* Verstelbare voetsteunen voor groeiende kinderen.
* DualBeam ophanging voor optimale schokabsorptie.
* Waterafstotende, wasbare bekleding.
| Product gewicht | 4300 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 450 mm |
| Verpakking hoogte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 830 mm |
| Verpakkingsgewicht | 8000 g |
| EAN | 0091021675209 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | |
| Verpakkingsinhoud | Thule RideAlong Lite Fietsstoeltje Bevestigingsmateriaal |
| Kleur | zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Framebevestiging |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |