| Verpakking breedte | 343 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 349 mm |
| Verpakkingsgewicht | 84 g |
| EAN | 5604415108204 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Bobike kussenset/inlay Exclusive Maxi Plus t.b.v. 5punt gordel |
| Kleur | Urban Black |
|---|---|
| Materiaal | Schuim |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|