| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 71.50 cm |
| Product lengte | 43.90 cm |
| Verpakking breedte | 346 mm |
| Verpakking hoogte | 411 mm |
| Verpakking lengte | 878 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4760 g |
| EAN | 5604415081361 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderzitje achter |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Met vering | |
|---|---|
| Type vering | Geen vering |
| Bevestigingswijze(s) | Framebevestiging |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |