| Product breedte | 39.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 73 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Verpakking breedte | 340 mm |
| Verpakking hoogte | 410 mm |
| Verpakking lengte | 870 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3780 g |
| EAN | 5604415109553 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderzitje achter |
| Kleur | Donkergroen/Creme |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Met vering | |
|---|---|
| Type vering | Geen vering |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |