| Verpakking breedte | 287 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 291 mm |
| Verpakkingsgewicht | 58 g |
| EAN | 5604415108181 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kussenset/inlay |
| Kleur | Cinnamon Brown |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|