| Product breedte | 18.90 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 280 g |
| Product hoogte | 4.30 cm |
| Product lengte | 22.20 cm |
| Verpakking breedte | 187 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 223 mm |
| Verpakkingsgewicht | 281 g |
| EAN | 4511890211705 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Kussentje, schouderbandjes (links en rechts) en voetenbandjes (links en rechts) |
| Kleur | Perzik |
|---|
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 10 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |