| Product gewicht | 280 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 189 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| Verpakkingsgewicht | 279 g |
| EAN | 4511890211668 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Kussentje, schouderbandjes (links en rechts) en voetenbandjes (links en rechts) |
| Kleur | Beige |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 10 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
|---|---|
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |