Geef je Urban Iki fietsstoeltje een nieuwe, frisse look! Een Urban Iki stylingset voor het voorzitje in Sakura Pink wordt geleverd met zachte schouder paddings, voetenbandjes en een comfortabel zacht en waterdicht kussen. Er zijn acht hippe kleuren beschikbaar.
Pluspunten:
| Product gewicht | 280 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 189 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| Verpakkingsgewicht | 279 g |
| EAN | 4511890213693 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Kussentje, schouderbandjes (links en rechts) en voetenbandjes (links en rechts) |
| Kleur | Groen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 10 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
|---|---|
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |