Bobike Bobox koord (Zwart)
Deze koorden zijn bedoeld als reserve voor je Bobox-fietsmand. De koorden worden als set geleverd.
Specificaties:
Merk: Bobike
Materiaal: Elastaan
Geschikt voor: Bobike Bobox fietsmand
Kleur: Zwart
| Verpakking breedte | 100 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| EAN | 8715434065694 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|