| Product gewicht | 0.0 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 410 mm |
| Verpakking hoogte | 290 mm |
| Verpakking lengte | 850 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2493 g |
| EAN | 5604415085192 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje en bevestigingsmateriaal |
| Kleur | dark grey, Mint |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |