| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.0 kg |
| Product hoogte | 74 cm |
| Product lengte | 48.50 cm |
| Verpakking breedte | 415 mm |
| Verpakking hoogte | 356 mm |
| Verpakking lengte | 820 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2481 g |
| EAN | 5604415085161 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje en bevestigingsmateriaal |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |