Bobike GO® Maxi is een veiligheidsfietszitje dat op de bagagedrager van uw fiets kan worden gemonteerd en geschikt is voor kinderen vanaf ongeveer 9 maanden tot 6 jaar met een maximaal gewicht van 22 kg. Het op de bagagedrager gemonteerde zadel wordt bevestigd aan de bagagedrager door eenvoudigweg één knop vast te draaien.
BEVESTIGINGSSYSTEEM
VEILIGHEID
GROEIT MEE MET JE KIND
COMFORT
DUBBELE VEILIGHEID
Gewicht zitje: 3,22 kg
Afmetingen: 40.8 × 27.3 × 86.4 cm
Geschikt voor kinderen tot 22 kg / 110 cm
| Product breedte | 40.80 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3.22 kg |
| Product hoogte | 86.40 cm |
| Product lengte | 27.30 cm |
| Verpakking breedte | 320 mm |
| Verpakking hoogte | 420 mm |
| Verpakking lengte | 870 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.500 kg |
| EAN | 5604415088018 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Zie handleiding |
| Verpakkingsinhoud | Achterzitje Compleet |
| Kleur | Lemon Sorbet |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 10 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |