| Product gewicht | 230 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 223 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 305 mm |
| Verpakkingsgewicht | 522 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415152733 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderhelm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Kleding artikelnummer | DB0306A |
| Maat | M/L |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |