| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 36 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Verpakking breedte | 485 mm |
| Verpakking hoogte | 378 mm |
| Verpakking lengte | 530 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3841 g |
| EAN | 5604415064012 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Breuk door vallen + Slijtage |
| Verpakkingsinhoud | Bobike Classic Maxi+ kinderzitje Incl. Fruity Yellow inlay (kussentje) Incl. framebevestiging Incl. voetbakjes Incl. voetbeschermplaten Incl. handleiding |
| Kleur | GRIJS |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Zadelbuis |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |