De Bobike GO maxi RS (Reclinable System) is een achterzitje met een handige slaapstand voor kinderen tot 22 kg.
Met een innovatief kantelsysteem kan de Bobike GO in slechts enkele seconden versteld worden terwijl het kind in de fietsstoel zit.
Druk de verstelknop aan de achterkant in en plaats het zitje gemakkelijk in de 20 graden kantelstand. De GO maxi RS heeft verder dezelfde montagespecificaties als de reguliere Go maxi.
| Product breedte | 40.80 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 86.40 cm |
| Product lengte | 27.30 cm |
| Verpakking breedte | 320 mm |
| Verpakking hoogte | 420 mm |
| Verpakking lengte | 880 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3430 g |
| EAN | 5604415143557 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 3 jaar bij online registratie |
| Verpakkingsinhoud | Bobike Maxi Go RS Fietsstoeltje |
| Kleur | Cotton Candy Pink |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 10 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |