| Product breedte | 27.30 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3.22 kg |
| Product hoogte | 86.40 cm |
| Product lengte | 408 cm |
| Verpakking breedte | 41.00 cm |
| Verpakking hoogte | 32.00 cm |
| Verpakking lengte | 88.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.000 kg |
| EAN | 5604415088063 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Zie handleiding |
| Verpakkingsinhoud | Achterzitje Compleet |
| Kleur | Geel |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Framebevestiging |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 10 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |