| Product breedte | 24.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 11.50 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| EAN | 8715434065601 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hoofdsteun |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Textiel |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|