| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 44 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 440 mm |
| Verpakking hoogte | 410 mm |
| Verpakking lengte | 810 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7720 g |
| EAN | 5604415084256 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Kinderzitje; Fietsstoeltje |
| Kleur | Bahama Blue |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Zadelbuis |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |