| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 56.50 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 586 mm |
| Verpakking lengte | 99 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1226 g |
| EAN | 8717565540910 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm compleet |
| Kleur | bruin |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|