| Verpakking breedte | 152 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Verpakking lengte | 230 mm |
| Verpakkingsgewicht | 82 g |
| EAN | 5604415068539 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bobike stuur |
| Kleur | kleur |
|---|---|
| Materiaal | Overig |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|