| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 394 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 423 mm |
| Verpakkingsgewicht | 843 g |
| EAN | 5604415071720 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
|---|