| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 41 cm |
| Verpakking breedte | 418 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 419 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1034 g |
| EAN | 5604415095337 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Blauw, Bruin, Grijs, Groen, Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|