| Verpakking breedte | 26 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 92 cm |
| Verpakking lengte | 142 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 5604415113949 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Blauw, Bruin, Grijs, Groen, Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|