| Product breedte | 67.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 41 cm |
| Product lengte | 3.50 cm |
| Verpakking breedte | 408 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 494 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1062 g |
| EAN | 5604415064333 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|