| Product breedte | 67.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 41 cm |
| Product lengte | 3.50 cm |
| Verpakking breedte | 388 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 489 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1058 g |
| EAN | 5604415064357 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | antraciet |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|