| Product breedte | 3.90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5.60 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 446 mm |
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking lengte | 589 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1572 g |
| EAN | 5604415088001 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Geslacht | Unisex |
|---|