| Product breedte | 67.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 41 cm |
| Product lengte | 3.50 cm |
| Verpakking breedte | 413 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 422 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1085 g |
| EAN | 5604415064340 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|