Het Bobike ONE+ windscherm is gemaakt van sterk, slagvast en volledig transparant materiaal. Zijn opvallende design vormgeving en kleuraccent passen perfect bij jouw Bobike ONE mini fietszitje. Het windscherm is in een handomdraai te bevestigen en te verwijderen. Je bevestigt het Bobike ONE windscherm direct in de montagebeugel van jouw Bobike mini. Het windscherm kan tevens gebruikt worden in combinatie met de Bobike A-head adapter.
Veiligheid
Design
Specificaties:
Of je nu een ervaren fietser bent of net begint, bij ons vind je alles wat je nodig hebt voor een veilige en comfortabele fietstocht. Van stevige sloten tot handige accessoires en comfortabele kleding, wij hebben het allemaal.
Waarom kiezen voor ons?| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 56.50 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 118 mm |
| Verpakking lengte | 587 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1588 g |
| EAN | 5604415091605 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm, beugel, handleiding, locking ring. |
| Kleur | geel |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|