Het Bobike ONE+ windscherm is gemaakt van sterk, slagvast en volledig transparant materiaal. Zijn opvallende design vormgeving en kleuraccent passen perfect bij jouw Bobike ONE mini fietszitje. Het windscherm is in een handomdraai te bevestigen en te verwijderen. Je bevestigt het Bobike ONE windscherm direct in de montagebeugel van jouw Bobike mini. Het windscherm kan tevens gebruikt worden in combinatie met de Bobike A-head adapter.
Veiligheid
Design
Specificaties:
Dit windscherm kan tevens in combinatie met de GO en Classic mini (voor-) zitjes gebruikt worden
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 598 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1154 g |
| EAN | 5604415075254 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm, beugel, handleiding, locking ring. |
| Kleur | bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|