| Product breedte | 67.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 41 cm |
| Product lengte | 3.50 cm |
| Verpakking breedte | 438 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 496 mm |
| Verpakkingsgewicht | 995 g |
| EAN | 5604415064364 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Multi |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
|---|