| Product breedte | 67.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 41 cm |
| Product lengte | 3.50 cm |
| Verpakking breedte | 446 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 496 mm |
| Verpakkingsgewicht | 520 g |
| EAN | 5604415064326 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
|---|