| Product breedte | 28 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 291 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 426 mm |
| Verpakkingsgewicht | 164 g |
| EAN | 8712864437138 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Rotan |
| Geslacht | Unisex |
|---|