| Product breedte | 3.90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 56.50 cm |
| Product lengte | 41 cm |
| Verpakking breedte | 398 mm |
| Verpakking hoogte | 102 mm |
| Verpakking lengte | 596 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1255 g |
| EAN | 5604415075247 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm, beugel, handleiding, locking ring. |
| Kleur | Onbekend |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|