Het Bobike GO windscherm is gemaakt van sterk, slagvast en volledig transparant materiaal. Zijn opvallende design vormgeving en kleuraccent passen perfect bij jouw Bobike GO mini fietszitje. Het windscherm is in een handomdraai te bevestigen en te verwijderen. Je bevestigt het Bobike GO windscherm direct in de montagebeugel van jouw Bobike mini fietszitje. Het windscherm kan tevens gebruikt worden in combinatie met de Bobike A-head adapter.
Veligheid
Design
Of je nu een ervaren fietser bent of net begint, bij ons vind je alles wat je nodig hebt voor een veilige en comfortabele fietstocht. Van stevige sloten tot handige accessoires en comfortabele kleding, wij hebben het allemaal.
Waarom kiezen voor ons?| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 393 mm |
| Verpakking hoogte | 133 mm |
| Verpakking lengte | 581 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1593 g |
| EAN | 5604415099434 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | windscherm |
| Kleur | geel |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|