| Product breedte | 28 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 34 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Verpakking breedte | 291 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 421 mm |
| Verpakkingsgewicht | 21 g |
| EAN | 8712864437152 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Rotan |
| Geslacht | Unisex |
|---|